Meteo Farm

Метео Фарм - це система підтримки прийняття рішень. Уніфікована та з великим набором професійних значень. В той же час, це проста система зі зручним інтерфейсом.
Метео Фарм – це незалежний метеосервіс, який надає повну інформацію щодо агропогодних умов на будь-якому полі в Україні.

Основна задача та ідея проекту

Створити всеукраїнський метео сервіс для аграріїв, який дасть змогу стежити за погодними показниками у будь-якій точці країни.

Що плануємо?

У короткостроковій перспективі, ми плануємо створити мережу та покрити майже всю територію України сучасними та надійними метеостанціями. Створивши єдину базу метеостанцій по всій країні, користувач матиме можливість порівняти дані з датчиків метеостанції, яка встановлена безпосередньо на полі , або якомога ближче до поля.

Для користувача

Безумовно у користувача, також, буде змога переглядати професійний метео прогноз на конкретному полі, яке його цікавить. Без прив’язки до метеостанції. Актуальні дані саме на цю хвилину з детальним описом значень, для планування польових робіт згідно професійного агро прогнозу на найближчу добу, або на 3, 5 та 7 днів наперед.

Критичні показники

Дуже важливим є завчасне попередження, щодо критичних показників.
В Метео Фармі ми створили розділ сповіщення, в якому користувач визначає індивідуально для себе ті ризики, критичні показники, які є важливими. Встановлюючи частоту сповіщень, канал відсилання застережень, користувач буде завжди розуміти, що відбувається на полі та отримає завчасні попередження в разі їх виникнення.

Архів погодних значень

Часом, для аналізу недоотриманого врожаю досить актуальним є перегляд тенденції минулих років. Чому продукт ЗЗР не спрацював ефективно, чи було достатньо опадів, та інше. Для цього у користувача буде змога переглянути базу даних найближчої метеостанції, або зазирнути в історію показників саме на тому полі яке цікавить. Метео Фарм має архів погодних значень за останні 10 років в будь які точці нашої країни.

Партнерство з Digital Field

В рамках партнерства з проектом Digital Field було підключено метеостанцію, яка встановлена на полі проекта Digital Field. Надано весь спектр даних, яким володіє сервіс Метео Фарм та інтегровано потрібні дані на веб сторінку проекту. Метео Фарм виступає у якості метео партнера та надає поточні фактичні метео дані, прогноз погоди до 7 днів наперед, та історичні дані по полю та метеостанції.

Точний посів: закладаємо досліди на Digital Field

Як дані поля і аналізу ґрунту вплинули на агротехнологічні рішення?

Добрива для прибутку: чим і як годувати соняшник та кукурудзу для швидкого старту

Чому ми обрали трактор Massey Ferguson 6713 для нашого поля

Наші контакти

Зателефонуйте нам

097 734 0992

адреса

вул. Броварська, 2
с. Велика Олександрівка
Бориспіль, Київська область
Координати: 50.411051, 30.863789