AgroOnline

AgroOnline – сервіс для сучасного управління аграрним бізнесом. Ця онлайн-платформа призначена для комплексної автоматизації менеджменту та охоплює практично всі напрямки роботи в режимі реального часу.

Рішення, застосовані на Digital Field

 • Фіксація всіх експериментів та дослідних робіт, тобто, всього цикла виробництва в проєкті.
 • Аналіз з урахуванням економіки, роботи агрономічної служби (скаутингу), механізації процесів.
 • Оцінка потенціалу поля — ґрунтова, економічна та кліматична. Розуміння потенціалу кожного поля. Який стан ґрунтів, щільність, склад. Що з мікро/макро елементами? Економічний ефект поля (або його частини). Що краще вносити та як? Метеодані – прогнозовані та фактичні по кожному полю.
 • Оперативний моніторинг рослин з використанням супутників, дронів, консультантів. Новітні інструменти для полегшення вчасної ідентифікації загроз. Планшет агронома з маршрутизацією та електронними звітами огляду.
 • Фінансова аналітика та електронний документообіг. Повна фінансова аналітика як по всьому господарству, так і в розрізі культур чи полів. Аналіз різноманітних показників для вдосконалення технології та стратегії. Різноманітні звіти як для оперативного контролю, так і для розуміння ситуації в цілому.

Можливості AgroOnline:

 • Контроль відносин з пайовиками.
  Детальний облік земельного банку від поля до паю. Контролюйте всі відносини з пайовиками online: строки договорів оренди, фінансові розрахунки, система керування взаємовідносинами, інформація по виплатах, оформлені/неоформлені ділянки та багато іншого.
 • Складський облік та керування залишками.
  Контроль переміщення всіх матеріально-технічних засобів. Не лише за документами, але й по факту. Оперативно в телефоні можна перевірити всі залишки по всім складам, планування закупівель та прогнозування бюджетів. Облік запасних частин, використання паливомастильних матеріалів.
 • Планування виробництва.
  Планування на рік, два чи десять, не важливо на який термін. Головне це планувати весь процес виробництва, використовуючи технологічні карти, в яких заплановані роботи, система живлення та система захисту. Детальна оцінка як фінансів, так і навантаження на ресурси (працівники, машини, агрегати).
 • Автоматизація інженерної служби.
  Завдяки різноманітним датчикам та пристроям сьогодні можна звести вплив людського фактора до нуля. Особливо це стосується таких направлень як: прорахунок обсягу виконаних робіт, контроль витрат пального, облік робочого часу механізаторів і т.п.
 • Точне землеробство.
  Передовий підхід в агровиробництві. Працюйте з ділянками поля та формуйте карти завдання для техніки точного землеробства online: посів, диференційне внесення добрив та ЗЗР. Підвантаження факту виконаних робіт та карт врожайності в розрізі ділянок поля.
 • Агрономія та моніторинг рослин.
  Оперативний моніторинг рослин з використанням супутників, дронів, сторонніх консультантів. Новітні інструменти для полегшення вчасної ідентифікації загроз.
 • Автоматизація диспетчерської служби.
  Вирішення проблеми відсутності кваліфікованих спеціалістів на місцях – диспетчер. Оперативний збір та обробка інформації, відстеження коректності бізнес-процесів, надання рекомендацій та консультацій.

Контакти:

Для перегляду всіх даних по проекту Digital Field потрібно зайти за посиланням.

app.agro-online.com/ru/auth/login/

Для авторизації в програмі:

Логін: df_user@ukr.net
Пароль: digitalfield2020

 

Якщо Вам цікаво дізнатися більше про AgroOnline, ви можете залишити запит на додаткові матеріали за посиланням:

agro-online.com/ru/#I-contact-form

Точний посів: закладаємо досліди на Digital Field

Як дані поля і аналізу ґрунту вплинули на агротехнологічні рішення?

Добрива для прибутку: чим і як годувати соняшник та кукурудзу для швидкого старту

Чому ми обрали трактор Massey Ferguson 6713 для нашого поля

Наші контакти

Зателефонуйте нам

097 734 0992

адреса

вул. Броварська, 2
с. Велика Олександрівка
Бориспіль, Київська область
Координати: 50.411051, 30.863789