Digital Field’s Day переноситься

День поля Digital Field, який мав відбутися 16 жовтня, переноситься у зв’язку із ускладненням епідеміологічної ситуації. Про це повідомляє компанія Agri Space, організатор проекту.

«Формат події передбачав пленарну частину з представленням економічних результатів дослідів та демонстрацію роботи техніки в полі. Щоб спробувати інновації «на дотик», участь в офлайн події лише за перший тиждень реєстрації підтвердило значно більше аграріїв, аніж ми очікували, тому ми вирішили перенести захід з огляду на стрімке погіршення епідеміологічної ситуації. Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед суспільством, тому були змушені прийняти рішення про перенесення заходу. Ми сподіваємося, що все ж таки зможемо провести День поля не лише онлайн, а й офлайн, коли статистичні показники по захворюваності підуть на спад», – зауважив Роман Романюк, керівник компанії Agri Space.

Починаючи від травня аграрії спостерігали за полями проекту Digital Field в онлайн режимі. Тут демонструвались різні інноваційні технології – від дослідження грунтів до надсучасних систем моніторингу. Усі дані поля – від агрохімічних та погодно-кліматичних показників до NDVI знімків та даних обліків були у відкритому доступі, а самі поля – 24/7 під прицілом веб-камер. Ініціатором створення полігону аграрних інновацій була компанія AgriLab у партнерстві з LNZ Group, АМАКО, Massey Ferguson, Precision Planting, BINFIELD, Agrimatco, DroneUa, Agro Online, iMetos, MeteoFarm.

 

Пресслужба Agri Spase

Підписатися на розсилку

Щоб отримувати найсвіжіші новини від Digital Field залиште свою електронну адресу

Інші новини

Наші контакти

Зателефонуйте нам

097 734 0992

адреса

вул. Броварська, 2
с. Велика Олександрівка
Бориспіль, Київська область
Координати: 50.411051, 30.863789