Новини

7 кроків для збільшення прибутковості колосових: практикум на Digital Field

ЗМІ про нас

До старту нової посівної залишилось не так багато часу. Підготуватися треба ретельно: коливання цін на ресурси та кліматичні зміни не дають змоги перепочити.

9 серпня полігон аграрних інновацій Digital Filed знову збере аграріїв для обговорення ключових запитань агросезону та демонстрації результатів різних експериментів із технологіями вирощування культур. Цього разу в епіцентрі уваги – колосові: способи збільшення прибутковості на всіх етапах: від удобрення і посіву до ціни збуту.

Перша частина заходу пройде у форматі агродіалогу, учасниками якого стануть провідні галузеві спеціалісти різних компаній. Друга ж частина пройде на полях DigitalField, де аграрії зможуть оцінити агрономічні і економічні результати різних експериментів з технологіями вирощування культур та  побачити роботу техніки.   

На заході будуть обговорюватись ті моменти виробництва, у яких можна заощадити, заробити більше, покращити результат. Зокрема, говоритимуть про таке:

Що сіємо? Успішні практики вирощування колосових сезону 2020-21 рр., якість насіння, алгоритми підбору сорту до конкретних умов та вдалі комбінації сортів в посівах.

Як сіємо?  У цьому блоці обговоримо деталі технології посіву: від параметрів висіву чи різних типів сошників до особливості бінарних посівів.

Чим і як удобрюємо? Створення ефективної системи живлення колосових – одна з ключових тем заходу. Розмова розгортатиметься довкола питань:  «Як заощадити на добривах, але отримати максимальний результат?», «Які дієві алгоритми основного та додаткового удобрення?», «Яке добриво працює краще: рідке чи гранульоване? І, зрештою, де: в рядку чи в міжрядді?». До того ж, висновки щодо цього питання можна буде зробити і самостійно, оглянувши результати відповідних дослідів на демо-полі.

Як захищаємо? Профільні спеціалісти розкажуть про тенденції у розвитку хвороб та шкідників колосових у цьому сезоні та поділяться порадами щодо боротьби з ними. Зокрема, розкажуть про нюанси осіннього внесення гербіцидів.

Збирання. Як мінімізувативтрати при збиранні? Що робити з «полеглими» посівами?

За скільки продаємо? Вдало реалізувати врожай - подекуди складніше, ніж його виростити. Яка ситуація на ринках України та решти світу, й коли чекати на гарні ціни? – поговоримо з аналітиками ринку.

Також під час Дня поля буде оприлюднено результати дослідів із різних технологій живлення, захисту та параметрів висіву ярої пшениці на полігоні DigitalField. Цікавим буде і технічний блок заходу, під час якого можна буде подивитися техніку для реалізації різних етапів виробничого процесу.

Участь у заході – безкоштовна. Зареструватися можна за посиланням
http://digitalfield.com.ua/dayfield або за телефоном +38 067 467 96 55.
Місцепроведення заходу: AgriLab, вул.Броварська, 2 c.Велика Олександрівка, Броварського р-ну, Київської обл.

Довідка: Digital Field — перший в Україні демополігон аграрних інновацій, створений за ініціативою AgriLab у 2020 році. Це дослідницький проєкт, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою сучасних технологій. У 2021 році у межах проекту закладено 12 демо-полігонів з різними технологіями посіву, системами живлення та захисту культур. Партнерами Digital Field-2021 є: Agrilab, Amazone, Binfield, LNZ Group, Bayer Crop Science, DEFENDA, Drone UA, Fendt, Kverneland, KWS, Limagrain, Precision Planting, RAGT Semences, Universeed, « АБА АСТРА», «Август-Україна», «Агротерра», «Альбіон».